Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Внутрішня Indoor-реклама

Бажаєте отримати прорахунок за одним із видів indoor-розміщення? Надішліть нам заявку та вкажіть інформацію для прорахунку.

 

Indoor-реклама – це вид реклами, який є розміщення інформації на стаціонарних рекламних носіях всередині приміщень у громадських місцях з великою прохідністю. Трансльований контент зазвичай орієнтований на цільову аудиторію, тому що цей інструмент реклами використовується для забезпечення людей інформацією, яка стане в нагоді в даному конкретному місці.

Ринок Indoor-реклами динамічно розвивається, щорічно набираючи до 30% зростання. Зараз Indoor займає провідні позиції серед різних напрямів реклами.

 

Найпопулярніші види Indoor-реклами:

  • звукова реклама в торгових центрах та супермаркетах;
  • візуальна реклама (цифрові екрани, промостенди);
  • лайт-бокси;
  • постери;
  • банери;
  • мобільні стенди;
  • брендування ескалаторів, стін, колон, підлог.

 

Переваги
Широке охоплення аудиторії – Indoor реклама розміщується в багатолюдних місцях, що часто відвідуваються, тим самим досягається звернення до найбільшої кількості потенційних споживачів (в середньому від 8 до 50 тисяч споживачів щодня).
Можливо, сконцентрувати рекламне оголошення на вузькій цільовій групі, за допомогою розміщення реклами в місцях проживання обраної аудиторії.
Звернення до важкодоступної, інших видів реклами, цільової аудиторії. Особливо це стосується елітних закладів.
За рахунок яскравості та гарного аудіовізуального ефекту привертає увагу більшої кількості споживачів у порівнянні, наприклад, із зовнішньою рекламою.
Не дратує споживача, оскільки часто використовує розважальний контент або сприймається як частина інтер’єру.
Знаходиться на доступній відстані, можна докладно розглянути все, дає можливість тривалого контакту з рекламною інформацією.
Дозволяє проводити рекламні кампанії про конкретне місце і в заздалегідь обраний час, тим самим підлаштовуючись під активні години та дні та заощаджуючи бюджет.
Дає можливості для реалізації будь-яких побажань замовника, навіть найнестандартніших.

 

Недоліки

Через велику кількість рекламних майданчиків, є ризик неефективного розміщення. Тому дуже важливо дотримуватися своїх цілей та завдань, правильно робити вибір місця, цільової аудиторії, а краще скласти медіаплан разом із співробітниками рекламних агенцій.

Нині рівень креативу постійно зростає і дедалі складніше дивувати споживачів незвичайними рекламними рішеннями.
Важко визначити ефективність Indoor-реклами. Можна визначити кількість відвідувачів, переглядів, але дуже важко визначити відсоток ефективної дії.

Місця розміщення найбільшого охоплення цільової аудиторії:

Поради від Рекламного агентства FEO GROUP

Indoor-реклама неоднорідна та різноманітна за своїм складом, тому не намагайтеся уніфікувати та підігнати під одні критерії всі розміщення, працюйте та підбирайте умови під кожен конкретний випадок.
Звертайте увагу при розміщенні на рекламний шум обраного майданчика, намагайтеся, щоб те місце, де Ви хочете розміститися, не було перевантажене різною рекламою, інакше ризикуєте залишитися без уваги.
Не бійтеся креативити, тому що нестандартна комунікація допоможе привернути до себе більшої уваги, незважаючи на високий рекламний шум.