Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Реклама на телебаченні

Реклама на телебаченні – по праву, вважається одним із найдорожчих способів проведення рекламних кампаній. Але не один інший рекламний носій не мають навіть десяту частку тієї переконливості, якою наділена телереклама.

 

Хочете отримати прорахунок? Надішліть нам заявку із зазначенням тривалості ролика, назви каналу та періодом розміщення реклами – отримайте прорахунок. Працюємо від бюджету 100 000 грн.

Розміщення реклами на ТБ – це наймасовіший рекламний засіб і з найбільш досконалих каналів передачі рекламного звернення.

Насамперед реклама на ТБ необхідна виробникам товарів масового споживання. Реклама на ТБ швидко робить товар впізнаваним та підвищує довіру потенційних покупців.

Реклама на телебаченні робить більший емоційний вплив на потенційних споживачів, оскільки вона одночасно впливає на кілька каналів сприйняття: зоровий (візуальні образи) та звуковий (слова та музика). ТБ реклама однаково успішно діє на свідомість та підсвідомість людини, грає з емоціями та уявою. Результат такого впливу – популярність, впізнаваність, довіра та… покупка. І якщо людина змушена вибирати між декількома однотипними товарами, у 95% випадку вона обере ту, чию назву вона колись уже чула.

 

Найпоширенішими видами телевізійної реклами є:

 

  • Рекламні ролики – формуються в рекламний блок, з якого зазвичай складаються всі рекламні паузи.
  • Спонсорство – коротка реклама, що супроводжує фільм або передачу у вигляді короткої рекламної заставки до 10 сек.
  • Рядок, що біжить – демонструється під час показів фільмів або передач і розташовується в самому низу телеекрана. Це найбюджетніший вид реклами.
  • Product placement – рекламні телепередачі можуть бути різноманіттям різних передач, програм, шоу, репортажів, інтерв’ю, під час яких активно рекламуються певний товар/послуга – наприклад, герої теле-шоу користуються рекламованими товарами ..

 

Зазначимо деякі характерні риси рекламних роликів (класифікація рекламних роликів).

 

За технічним виконанням: ігрові (більшість роликів), натурні (ролик про Олімпіаду), анімаційні (ролики про протигрипозні препарати, деякі види молочних продуктів та ін.), графічні.

За типом сюжету: описові (рекламно-інформаційні), сентиментальні, парадоксальні, шокові.

За тривалістю трансляції: бліц-ролики (5-10 с), розгорнуті (30-60 с), рекламно-інформаційні (до кількох хвилин).