Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Реклама у маршрутках

Розмістимо вашу рекламу у будь-якому транспорті всіх міст України – маршрутки, автобуси, трамваї, тролейбуси.

 

Хочете отримати прайс-лист із варіантами розміщення? Надішліть нам заявку із зазначенням типу транспорту, у відповідь надішлемо прорахунок.

 

Значна перевага транспортної реклами — уникнути контакту із нею практично неможливо. При досить розвиненій міській транспортній інфраструктурі будь-яка людина, незалежно від інтересів, віку чи інших характеристик, виходячи на вулицю щодня, бачить транспортну рекламу та відчуває її дію.

 

Мільйони людей користуються транспортом, реклама фактично включає різні форми, так давайте ж їх розглянемо:

Рекламні наклейки формату А4

Цей формат розміщується всередині салону громадського транспортного засобу, в простінці вище віконних рам. Відносно недорогий формат розміщення. Відмінно підходить як для точкового покриття, так і для окремих районів міста.

Рекламні наклейки формату А3

Даний формат розміщується в салоні громадського транспортного засобу на вікнах у вигляді односторонніх наклейок або двосторонніх. Великий пасажиропотік дає гарантію, що розміщену рекламу побачить значну кількість потенційних клієнтів.

Реклама на спинках сидінь формату А4

Носій виконаний у вигляді підголівника та розміщується на спинках пасажирських сидінь, де можна взяти участь 13 сидінь. Листівка формату А4 – встановлюється в спеціальну кишеню на тильній стороні, що забезпечує оптимальний огляд (30-40 см від очей пасажира, що сидить). Даний формат дуже ефективний, адже знаходиться на рівні очей пасажирів і повністю читабельний.

Банерні розтяжки всередині транспорту

Банер виготовляється з якісної тканини, розміром 20х80 см. Розтяжка через люверси по краях кріпиться пластиковою стяжкою за поручні або стельову планку. Внизу банера зі зворотного боку – лист тонкого пластику, який захищає конструкцію від скручування. Даний формат завжди виглядає яскраво та запам’ятовується пасажирам.

Зовнішнє брендування заднього борту

Плівка, що використовується при брендуванні транспорту, міцна та довговічна. Даний матеріал стійкий до негативного впливу довкілля. Крім користі для рекламодавців, реклама дозволяє підтримувати парк машин на належному рівні і робити місто яскравіше.

Зовнішнє повне брендування

Це повне заклеювання бортів транспортного засобу з максимально можливим заклеюванням вікон (зазвичай поверхня вікон заклеюється не більше ніж на 30-40%). Використовується як масовий засіб на людей, які користуються різними видами транспорту. Реклама на транспорті незамінна, вона має широке охоплення аудиторії.

Зовнішнє часткове брендування

Це не повне заклеювання бортів маршрутного транспортного засобу. Однозначно вдала альтернатива повному брендуванню, коли вам необхідно заощадити на виробництві за рахунок зменшення площі заклеювання рекламного сюжету. Ціна розміщення є нижчою, а ефект повністю виправдовує очікування.

Реклама на комерційному транспорті

Виготовити рекламу на корпоративних автомобілях. Зазвичай брендують із логотипом та символікою фірми. Реклама на корпоративних авто може використовуватися скільки завгодно, тобто не обмежена термінами розміщення. Вам достатньо мати привабливий макет, що відповідає Вашим побажанням та відповідно до корпоративного стилю компанії.