Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Вуличні конструкції

За оцінками фахівців зовнішня реклама є найбільш ефективним засобом просування товару чи послуги, а також формування іміджу компанії. Переваги «зовнішності»: охоплення аудиторії, глибина впливу та порівняно невисока ціна.

 

Хочете отримати збірку? Вас цікавлять борди, сітілайти, брандмауери чи інші носії. Надсилайте нам заявку із зазначенням типу конструкції, міста, місяця запланованого розміщення.

 

Запустити рекламну кампанію з «FEO Group» — означає довірити справу фахівцям, МИ ПРОФЕСІЙНО ОРГАНІЗУЄМО ПРОЦЕС «ВІД І ДО». Розробимо для Вас рекламний проект, адаптований під вашу цільову аудиторію, наші дизайнери розроблять вам оригінальний макет, потім надрукуємо необхідну рекламну продукцію під обрані вами рекламні площі. Це означає, що ваша компанія отримає максимальний результат.

 

Найбільш поширені такі типи конструкцій:

Щит, призматрон

окрема конструкція, що висвітлюється встановленими до неї прожекторами. Існують статичні (щити) та динамічні призми (складені з трьох ламелей з кутом повороту 120 градусів). Стандартний розмір 3м*6м, 4м*8м, 5м*12м. Має дві сторони А (праворуч) і Б (ліворуч перекривається зустрічним транспортним потоком).

Цифрові відео-екрани

Відео-екрани – це новий формат розміщення відеороликів або статичного сюжету. Встановлено у багатолюдних місцях, на фасадах будівель. Відео-екрани транслюють відеоролики, які компонуються в блоки, де хронометраж від 5 до 30 секунд. Такі відео-блоки повторюються багато разів на день/24 години на добу.

Реклама на зупинках (брендування)

Абсолютно новий формат розміщення! Рекламне сполучення побачить кожен пасажир, який користується громадським транспортом. Зупинку можна забрендувати повністю або на третину. Існує адресна програма з локаціями, запитуйте!

Брандмауер

це глуха стіна будівлі із рекламною конструкцією. Як правило, на стіну підвішується рекламний плакат із вінілу чи тканини. Даний вид «зовнішня реклама» вважається одним з найефективніших і оптимальних. Експерти відзначають високу ефективність брандмауера для підвищення впізнаваності бренду та покращення іміджу. Саме тут можна створити креативне та інформативне послання.

Беклайт

статична світлова конструкція на кшталт «білборд». Має один сюжет і яскраве, інтенсивне та рівномірне освітлення плаката. Найбільш популярні розміри 6м*4м, 2м*4м, 4м*8м. Беклайти та скроли стали прямою альтернативою звичним рекламним щитам формату 3м на 6м.

Скролл

динамічна світлова конструкція, на кшталт “електронний журнал”, має до 5 сюжетів, що чергуються один за одним з інтервалом 10-15 сек., Стандартний розмір 2,32 м * 3,14 м. Ще скроллери бувають сіті-формату розмірів 1,2м * 1,8м. Інтенсивне підсвічування додає плакатам яскравості та привертає ще більше уваги.

Сіті-лайт, сіті-скрол

представляє собою статичний чи динамічний світловий короб розміром 1,2м*1,8м, справляє ефективне рекламне вплив, як у пішоходів, і транспортні потоки, т.к. встановлюється на тротуарах, у безпосередній близькості від проїжджої частини переважно у центральній частині міста.

Реклама на зупинкових павільйонах громадського транспорту.

Встановлюється на зупинках громадського транспорту, площина підлягає склінню та освітленню та має розмір 1,2м*1,8м (сітілайт).

Рекламна арка/міст

встановлюється безпосередньо над дорогою на автомагістралях та трасах, на шляхопроводах та мостах з інтенсивним трафіком. Сторони А та Б рівноцінні за доступністю перегляду. Саме рекламна інформація на арці чи мосту сприймається миттєво, навіть якщо водій помітив краєм ока.

Рекламні конструкції у переходах (вивіски, беклайти)

Хороший спосіб просування товарів та послуг є використання реклами в переходах. Велике скупчення людей протягом усього дня проходить через них. Окрім жителів міста, спускатися у переходи можуть і приїжджі, що значно розширює коло можливих клієнтів.

Кришна установка

розміщуються на дахах та фасадах будівель. Це новий сучасний спосіб подивитися, де і як ефективно діють рекламні написи. Якщо ви хочете, щоб ваша реклама могла потрапити на дах якоїсь будівлі, то це цілком реально. Цей вид реклами підвищує імідж компанії, і ви зможете побачити її навіть із літака.

Рекламне графіті (мурали)

це масштабний настінний графіті-розпис, робиться, як правило, частково або на весь фасад, стіну. Проект малюється на тривалий період від одного до трьох років. Існує кілька способів нанесення віжуалу фарбами.

Рекламне трафаретне графіті

віжуал наноситься фарбами на асфальті вулиць міста. Розміри можуть бути від мінімальних, як покажчик, до масштабних, що запам’ятовуються.

Рекламне плівкове графіті

наноситься на будинках, асфальті вулиць міста, в/на приміщеннях, на автомобілі. В/на приміщеннях, як правило, графіті наноситься на вікна, підлогу, стіни, різні предмети. Завжди виглядає яскраво, креативно та привертає увагу оточуючих.