Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Реклама у залізничних вокзалах, поїздах

Хочете отримати прайс-лист з варіантами розміщення? Надішліть нам заявку із зазначенням міста, у відповідь надішлемо прорахунок.

З рекламою на залізничному транспорті України Ви отримаєте ефективне розміщення з можливістю креативної подачі рекламного сполучення. Є відмінна можливість широкого охоплення Цільової Аудиторії (ЦА), сегментування її за соціальними та географічними ознаками. 70 % ЦА реклами на залізничному транспорті — це споживачі товарів і послуг невисокого середнього цінових сегментів, а 30% – аудиторія з доходами середній та вище. Плюс висока тривалість контакту не менше 15 секунд.

Наша компанія пропонує наступні види розміщення реклами в поїздах та залізничних вокзалах:</ span>

Сіті-лайт

Найбільш поширений та популярний формат розміру 1,8 х 1,2 м для реклами у залізничних вокзалах. Світлові конструкції бувають динамічними та статичними. Знаходяться на шляху проходження пасажирів до платформ.

Еліт – панно

Невеликий формат 1х0,7 м встановлений у всіх 6 містах. Конструкції розташовані як усередині вокзального приміщення, так і опорах платформ. Популярні у рекламодавців завдяки можливості лінійного розміщення реклами.

Призма

На шляху пасажирів із виходу з Конкорду (коридор між Центральним та Південним терміналами залізничного вокзалу Київ Пасажирський) до ескалатора, який веде до холу Центрального терміналу. Один із найбільш запитуваних носіїв, формату-1,5 х 4,5 м.

Брандмауер

Рекламний носій формату 5 х 10 м, розміщений у центральному холі залізничного вокзалу Київ Пасажирський — одразу над вхідною групою. Добре проглядається з ескалатора, як і з будь-якої точки холу. (Рекламне агентство може встановлювати брандмауери на запит клієнта на локаціях, погоджених вокзалом).

Нестандартна реклама

Це брендування будь-яких поверхонь на вокзальних комплексах: підлога, стіни, вікна, колони та інші елементи, які необхідно узгодити з адміністрацією вокзалів. Також на замовлення клієнта виготовляємо та розміщуємо

Розміщення плакатів у вагонах поїздів України А2, А3, А4

У вагонах СВ, купейних та плацкартних. Є можливість таргетувати цільову аудиторію за географічними та соціальними ознаками.

Інформаційні матеріали у пасажирських та приміських поїздах

дають 100% гарантований рекламний контакт.

Брендування підголівників крісел швидкісних поїздів

Відсутність великої кількості реклами у вагонах сприяє високому запам’ятовуванню інформації.