Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Реклама з комунальним платежем

Хочете отримати прорахунок? Надішліть нам заявку та вкажіть вид та період розміщення.

 

Види розміщення:

 

 1. Реклама на самих квитанціях ЖКГ Київенерго.
 2. Вкладення рекламної листівки в конверті з квитанцією.

 

Про що можна розповісти таким видом реклами:

 • Інформування потенційних споживачів про відкриття нового магазину, філії, офісу, компанії тощо
 • Анонсування знижкових компаній, sales заходів, BTL акцій тощо
 • Просування фінансових послуг населенню;
 • Презентації нового продукту або послуги;

 

Переваги розміщення:

 • 100% охоплення всіх домогосподарств;
 • Цільове охоплення аудиторії — понад 95 000 будинків у 10 районах м. Києва (понад 2 млн. осіб)
 • Довіра споживачів – квитанції не викидають, а зберігають протягом кількох років;
 • Адресна доставка – мешканці отримують квитанції поштою щомісяця;
 • Ненав’язливість – на відміну від реклами у безкоштовних газетах та журналах, листівках,  вона сприймається як частина квитанції, її неодноразово переглядають;
 • Висока ефективність – реклама на квитанціях дозволяє отримати миттєвий відгук, наприклад, розмістивши купон зі знижкою на макеті.

 

Про рекламні блоки

 

 

Рекламні блоки, тобто місця розміщення реклами на комунальних рахунках – має вигляд двох стороннього аркуша А4. Блок знаходиться на нижній частині лицьової сторони комунального платежу, або зворотній стороні квитанції: 1-а сторона (повно-колір) 19.4х28 см2-а сторона (чорно-біла) 19.4х11.2 см Де 6 чорно-білих або кольорових блоків. Формат рекламного блоку 52х32мм та 37х65.5мм, їх можна (з’єднувати) для збільшення рекламної площі. Тираж по Києву (вибір можливий по-районному) – 879 000 примірників (залежно від кількості обраних районів). Дата виходу реклами: з 1-го до 5-го числа кожного місяця. Останній день прийому реклами на наступний місяць – 15 число поточного місяця.

Реклама на квитанціях ЖКЖ належить до категорії інформації, яка має безпосередній індивідуальний контакт з потенційним клієнтом. Зважаючи на те, що квитанція на оплату житлово-комунальних послуг є документом, розташована на ній рекламна інформація сприймається людьми більш свідомо. Цільова аудиторія такої реклами у великих містах сягає кількох мільйонів людей.

Реклама на комунальних рахунках гарантовано потрапить на очі кожному, хто сплачує послуги ЖКГ. Причому необхідність збереження платіжного документа передбачає те, що ваша реклама перебуватиме у полі зору споживача протягом кількох років.

Реклама з комунальним рахунком є ефективним маркетинговим інструментом. Потенційні клієнти матимуть неодноразовий зоровий контакт із вашою рекламою. Реклама з комунальним рахунком популярна ще й тому, що клієнти отримують платіжки приблизно в один і той же час щомісяця, що дозволяє більш точно скоригувати часові рамки рекламної кампанії.