Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Реклама на радіо

Реклама на радіо – один із найдієвіших видів реклами!

 

Отримай найнижчу ціну у нас! Надішліть заявку і наші менеджери підберуть найрейтинговіші та найрезультативніші радіостанції під вашу цільову аудиторію!

 

FM особливо популярна серед автомобілістів та молоді. Радіореклама може знайти споживача там, куди немає доступу до інших засобів масової інформації (наприклад, у машині).

Інші переваги радіо полягають у можливості вибрати вдалий час, передачі позитивних якостей товару за допомогою мелодії, що легко запам’ятовується, яку споживач зрештою починає несвідомо наспівувати.

 

Види рекламних роликів (спотів):

  •  прості інформаційні ролики (споти) – начитка тексту диктором (одним або декількома) з можливим музичним супроводом.
  • ігрові ролики – міні-радіоспектаклі, які найчастіше розігрують життєві ситуації, іноді з елементами гумору.
  • іміджеві ролики – ролики, створення яких спрямоване на формування позитивного образу компанії, підвищення впізнаваності бренду або пояснення її місії.
  • музичні логотипи – короткі музичні (пропеті) слогани компаній, назва фірми або певне повідомлення.
  • джингли – короткі рекламні пісеньки. Стандартна тривалість такого ролика від 20 секунд до декількох хвилин. Найчастіше рекламні пісні є корпоративними гімнами, що складаються з кількох куплетів.

 

Список радіостанцій України:

Хіт ФМ – найбільша радіостанція з багатомільйонною аудиторією, у більш ніж 100 містах України,  звучить сучасна музика та хіти 90-х років.Аудиторія – жінки та чоловіки, вік 25-45 років, із середнім плюс рівнем доходу.

Люкс FM – одна з найстаріших всеукраїнських музично-інформаційних радіостанцій та найпопулярніших серед україномовних мешканців країни. Аудиторія слухачів – вік 18-45 років, більше жінок ніж чоловіків, рівень середній плюс.

Російське радіо – лідер радіоринку з найпоширенішою мережею України. Величезне охоплення слухачів. Музичний формат слов’янського менталітету та світосприйняття. Аудиторія слухачів – 20-45 років, жінки та чоловіки із середнім та високим рівнем доходів.

DJFM – музичний формат – Eurodance, західні та пострадянські композиції. Аудиторія слухачів – молодь, вік 16-30 років із середнім рівнем доходів.

Kiss FM – танцювальна радіостанція в Україні. Популярна музика у стилі «денс». Аудиторія слухачів – молоді люди, вік 16-35 років із середнім плюсом доходу.

Ретро FM – одна з найбільших мереж в Україні. Музичний формат у стилі ретро. Аудиторія слухачів – жінки та чоловіки, вік 35-50 років, з нижчим середнім, середнім рівнем доходу.

NRJ – молодіжна мережа, стиль репертуару RNB, рок та поп-музика (переважно європейські та світові хіти). Аудиторія слухачів – чоловіки та жінки, віком 18-30 років із середнім рівнем доходу.

Наше радіо – Ефір багатомільйонної аудиторії, які проживають у понад двохстах українських містах. Переважно українські пісні в ефірі. Аудиторія слухачів – у віці 16-30 років, із середнім рівнем доходу.

Авторадіо – інформаційно-музична радіостанція, багата на інформаційний ефір, музика різних стилів і в той же час має дуже велику аудиторію людей – автомобілістів, радіостанція №1 серед водіїв. Аудиторія слухачів – переважно чоловіки, вік 25-40 років, із середнім рівнем доходу.

Радіо Roks – інформаційно-музична радіостанція. Назва говорить сама за себе про музичний формат ефіру – це доля. Аудиторія слухачів – переважно чоловіки віком 30-55 років.

Перець ФМ – унікальний гумористичний музично-розважальний продукт. Окрім музики, в ефірі «Перцю» анекдоти, жарти та приколи. Репертуар лише російсько-український. Аудиторія слухачів – чоловіки від 35 років із середнім і вищим рівнем доходу.

Мелодія – завоювала популярність серед любителів як давно популярних мелодій, так і нових кращих композицій вітчизняної та зарубіжної естрад. Аудиторія слухачів – жінки та чоловіки віком 30-50 років, із середнім рівнем доходу.

Шансон –музично-інформаційна радіостанція з розгалуженою мережею мовлення, з музикою в стилі “Шансон”. Аудиторія слухачів – чоловіки та жінки, вік 30-50 років, із середнім і вищим за середній доход.

Радіо П’ятниця – музично-інформаційна радіостанція. В ефірі станції звучать класичні рок та поп-композиції. Аудиторія слухачів – переважно чоловіки, вік 30-50 років із середнім рівнем доходу.

 

Кілька порад від РА «FEO Group»:

  • Оптимальна тривалість рекламної кампанії на радіо – від двох до чотирьох тижнів. За цей час рекламне повідомлення зможе набрати максимальну аудиторію.
  • Оптимальна частота в межах однієї радіостанції залежить від розміру та охоплення станції. Для великої та охоплювальної станції достатньо 4-6 виходів на день, а для профільних частот – 6-8 виходів на день.
  • Для грамотного використання бюджету вибирайте декілька радіостанцій, оскільки це дозволяє в більш короткий термін отримати максимальне охоплення цільової аудиторії та заощадити бюджет.
  • Для збільшення охоплення радіоаудиторії розміщуйтеся у вихідні дні. На деяких радіостанціях у вихідні слухачів значно більше, ніж у будні. Так само, на вихідних у споживачів менше термінових та важливих справ, і тому шанси заволодіти їхньою увагою більше.
  • Для підвищення ефективності радіокампанії в цілому, розміщуйтесь у піках прослуховування. Необхідно взяти до уваги, що кожна радіостанція має свої пікові періоди прослуховування.