Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Реклама у метро

Реклама в метро – має наймасовіше охоплення за зоровим контактом з рекламним оголошенням! Feo Group розміщує рекламу у трьох метрополітенах країни – Київ, Харків, Дніпро.

 

Щоб отримати ПРАЙС – Вам необхідно надіслати заявку із запитом на прорахунок або зателефонувати!

 

На кожній станції метрополітену представлено безліч різноманітних конструкцій, що супроводжують пасажирів протягом усього шляху. Пасажири встигають звернути увагу до всі види реклами. Більше того, пасажир може будь-якої миті повернутися до рекламної пропозиції, т.к. він чітко уявляє його місцезнаходження  Перевага – це великі формати рекламного зображення, що дозволяє якісно ознайомитися з рекламним оголошенням.

Реклама, розміщена в самих вагонах метро, не тільки робить інтер’єр вагона більш привабливим. Крім того, пасажири проводять досить тривалий проміжок часу у вагонах, іншими словами, із задоволенням коротають його, розглядаючи барвисті стікери на дверях і плакати в простінках вагонів. Це дає можливість не тільки детально вивчити рекламу, але й запам’ятати адресу та телефони конкретного магазину або іншої установи, що рекламується.

Почніть співпрацювати з «FEO Group» і Вас приємно здивує складена програма та вартість розміщення реклами в метро. У метрополітені є досить велика кількість рекламоносіїв, розглянемо основні з них.

Наклейка на дверях вагона

Це один із найпопулярніших форматів розміщення реклами у вагонах, де маєте можливість розмістити ваш сюжет у двох форматах – це 35см*15см, або об’єднати та розміститися з форматом 35см*30см у 705 вагонах. Більше 92% пасажирів цікавляться рекламою, що розміщується всередині вагонів. Цей вид відмінно працює при масовому охопленні широких верств населення за нетривалий період

Наклейка на кватирці вагона

Яскраве барвисте оголошення, розташоване на кватирці за день побачать близько двох з половиною мільйонів людей – саме така кількість пасажирів повзуться метрополітеном протягом доби.

Наклейка на вікні вагона

Це один із найбільш великомасштабних і ефективних способів розміщення реклами. Весь час у дорозі змушений не діяти пасажир зчитує інформацію з рекламних оголошень навколо себе, запам’ятовуючи її практично напам’ять.

Блоковий -формат у крайньому простінку вагона

Цей формат є бюджетним і найменшим, які є у вагонах. Розмір у рекламного блоку від 7см*7см до 7см*14см, 7см*21см або будь-який інший при об’єднанні цих блоків. Розміщується в 705 вагонах метрополітену в крайньому простінті вагона. Підходить для реклами з невеликим змістом тексту і ясним і зрозумілим месом для пасажира, що читає.

Наклейка у простінку вагона

У даного формату розмір 29см*12см має вигляд єврофлаєру. З 29см * 12см ви можете розмістити вашу рекламу як по-гілки, задіявши від 265 вагонів, так і по всіх гілках відразу – в 705 вагонах метрополітену. Формат досить яскравий, можна вмістити велику кількість інформації з описом та вказівкою всієї необхідної контактної інформації.

Листівка у простінку вагона

Формат листівки представлений кількох розмірів: 30см * 30см, 30см * 60см – вертикальне положення, 60 * 30см горизонтальне положення. Це великий формат реклами, що знаходиться в простінку вагона, де може займати або верхній ярус, або нижній. Тут Ваш бренд буде всіма помічений та привабить велику кількість глядачів. Розміщення проводиться одночасно по 705 вагонах на всіх трьох гілках метрополітену.

Листівка-планшет у простінку вагона

Мабуть, найбільший і дорогий формат. Розташована листівка у простінку вагона з розміром 60см*60см. Розміщення відбувається одночасно в 705 вагонах. Будьте впевнені, що вашу рекламу побачать усі! Запам’ятовування рекламного сюжету колосальне – практично напам’ять! Якщо Вам важливо виділити вашу рекламу серед усіх рекламних сюжетів, які є у вагоні, вибирайте однозначно даний формат.

Брендування вагонів усередині/зовні

Дуже яскравий, яскравий, ефективний вид реклами в метрополітені можна вважати брендування вагонів. За статистикою в метрополітені на місяць буває кожен третій киянин, і практично кожен відвідувач столиці – всі, хто увійде, оцінять ваш креатив та послання.

Брендування переходів та станцій

Тут можна створити по-справжньому масштабну, абсолютно унікальну рекламну компанію, де про Вас буде говорити все місто. Тут ви за короткий термін зможете охопити весь пасажиропотік. Брендування робиться на стінах, колонах, підлогах будь-якої станції, крім станцій, де брендування заборонено (станцій-пам’ятників архітектури).

Ескалаторне склепіння на станціях

Щити вздовж ескалаторів – це ідеальний засіб для організації іміджевої підтримки бренду, що просувається. Реклама затримує увагу пасажирів на 6-10 секунд під час спуску або підйому ескалаторним склепінням. Показник ціни тисячі контактів тут набагато нижчий, ніж у всіх інших рекламоносіїв у метро.

Шляхова стіна на платформах станцій

Реклама на постерах вздовж станційних платформ забезпечує одночасно широке охоплення аудиторії та досить тривалий час експозиції. В очікуванні метропоїзда пасажири мають достатньо часу, щоб познайомитися з постерами на колійних стінах. Ця реклама вигідно відрізняється від інших, де контакт відбувається у русі.

Прапори на колонах станцій

Це високоефективний та оригінальний рекрамний простір, який дозволить швидко та креативно донести вашу інформацію для величезної кількості споживачів. Формат забезпечує широке візуальне охоплення з аудиторією з максимальною тривалістю. Дуже ефективний у годинник «ПІК»

Двері метро вхід/вихід на станціях

Якщо зважати на великі пасажиропотоки на станціях Київського метрополітену, загальна кількість контактів з цією рекламою вражає.
Є кілька видів такої реклами:
1. Верхній формат А3, розміщення тільки пакетне, по всіх станціях одночасно.
2. Середній формат А3, розміщення тільки пакетне, по всіх станціях одночасно.
3. Нижній 56х24 см, розміщення пакетне, по всіх станціях одночасно .

Беклайти

Даний формат на станціях метро – зазвичай встановлені у вестибюлях та переходах станцій метро. Вартість розміщення щита залежить від його розміру та обраної станції. Станції метрополітену поділяються на три групи ваги. До 1-ої групи належать станції з максимальним пасажиропотоком. Ціна станції адекватна пропускній здатності в годину-пік.

Сітілайти

Це світловий лайтбокс форматом 1,2 м * 1,8 м, що встановлюється на станціях метрополітену – або на платформі очікування поїзда, або на території касової зони. Тут ви можете привернути увагу як окремо на пасажирів, які входять до метрополітену, або на тих, хто виходить до міста – це обумовлено концепцією розміщення лайтбоксів. Вартість розміщення досить низька. Цей формат ще варто розглянути як навігацію.

Проектори на станціях метро

Це рекламний звуковий відеоролик, що транслюється проектором на стаціонарну платформу, де пасажири чекають на поїзд. Цей формат задіяний на 6 станціях метрополітену. Пасажир, який користується однією і тією ж станцією метрополітену, неодноразово стикається з тим самим рекламним посланням. Це посилює ефект впливу та дає гарантію охоплення більшої кількості клієнтів.

Монітори на станціях метро

Плазмові панелі працюють 19 годин на добу (з 6:00 до 1:00) сім днів на тиждень. Час демонстрації розбитий на п’ятихвилинні блоки. Кожен п’ятихвилинний блок містить шістнадцять 15-секундних сегментів. Один з наймолодших видів реклами, що стрімко розвивається, збільшуючи кількість моніторів і станцій.

Метролайти на ескалаторах станцій

Є двостороннім світловим коробом, що розташувався вздовж балюстради ескалаторів. Така реклама при правильному дизайнерському оформленні оригінал макета буде залучати вашу цільову аудиторію. Рекламні компанії підійдуть не тільки для просування нового товару, а й для зміцнення позитивного іміджу вже відомих брендів та торгових марок.

Лайтбокс вказівників на станціях

Є двостороннім світловим коробом, їх розміщують як інформаційні покажчики, для привернення уваги пасажирів на певній станції. Яскраве підсвічування зробить свою справу — і цільова аудиторія побачить ваше рекламне послання і, безумовно, запам’ятає його. Лайтбокси бувають різних розмірів, але плакат можна повторно використовувати.

Відео-монітор у вагоні

УВАГА! НОВИНКА! Це оновлені відео-монітори у вагонах метрополітену Києва виключно червоною лінією метро, де транслюється ваш рекламний ролик на чотирьох моніторах одночасно в кожному вагоні. Можна вибрати хронометраж ролика від 5 до 30 секунд та частоту показів за хвилину.