Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Реклама у поїздах Інтерсіті

Реклама в поїздах Інтерсіті – це найновіший вид пасажирських поїздів та інноваційне рішення для Вашого бізнесу! Ці поїзди складаються з вагонів 1-го, 2-го та 3-го класу і мають підвищений рівень комфорту. Пасажири в дорозі знаходяться від 5 до 8 годин і тривале проведення часу сприяє їх уважному вивченню рекламних послань і сприймається досить легко.

 

Хочете отримати прайс-лист? Надішліть нам заявку із зазначенням старту розміщення, у відповідь надішлемо прорахунок.

 

Ваша реклама буде комунікувати з пасажирами середнього та вище за середній рівень доходів. Інтерсіті працює за вісьмома напрямками через найбільші міста України: Київ-Харків-Київ, Київ-Покровськ (ч/з Дніпро) – Київ, Ківе-Запоріжжя-Київ, Київ-Костянтинівка – Київ, Київ-Одеса-Київ, Київ-Кривий Ріг – Київ, Київ-Перемишль (ч/з Львів) – Київ, Київ-Перемишль (ч/з Тернопіль, Львів) – Київ.

 

Розгляньте рекламні формати Інтерсіті:

Відеоролики на моніторах

Це відеоканал із розважально-інформаційним контентом для пасажирів у першому та другому класі. У кожному вагоні по 6 моніторів. Блок рекланих роликів з’являється на моніторах кожні 20 хвилин. Монітор перебуває у користі кожного пасажира, що дозволяє безперервно та комфортно комунікувати з пасажирами. Перевага в тому, що канал переключити неможливо, альтернативних каналів розваг немає, трансляція каналу безперервна.

Рекламні постери

Даний формат з рекламою може бути розміщений у тамбурі та салоні вагонів першого та другого класів. Постери А1 розміщені в тамбурі;
Постери А2 – розміщені в салоні;
Постери А3 розміщені в салоні, на поличках для багажу;
Постери А4 (Крюков) розміщені в салоні, на поличках для багажу;
Постери 500х1200 розміщені на стельових арках, в салоні вагона; З цим форматом рекламну інформацію можна подати відповідно до вашої цільової аудиторії (можливість розміщення у різних класах вагонів)

Бортовий журнал

Це інформаційно-розважальний контент для пасажирів першого класу, де трафік першого класу перевищує 100 000 пасажирів/міс. Журнал перебуває у кишені крісел і кожен пасажир приділяє час вивченню інформації з журналу. Це щомісячне видання та має 10 000 примірників. У журналі до 7 різних рубрик та тематик, пасажири завжди з цікавістю переглядають його.

Наклейки у вагонах

Можуть бути розміщені в салоні першого та другого класів у наступних форматах та локаціях:
-прозорі наклейки на розсувних дверях – формат А3;
-Наклеювання між лампами освітлення – розмір 10х25 см;
-Наклейки під гачком для одягу – розмір А5;
-Наклеювання над столиками – розмір 4,5х30 см;
-Наклеювання на столиках (брендування) – розмір 14х25 см;
-Наклейки на арках над багажною полицею – 4шт. в одному вагоні;
-наклейки на підлокітниках;
-А3 формат під багажною полицею;
Ці формати можна таргетувати залежно від класу вагонів.

Вкладка поліграфії

Це рекламна листівка, яка знаходиться в кожній кишеньці кожного крісла пасажирів та на столиках у першому та другому класах. Рекомендований формат поліграфії А4. Рекламодавець може вибрати кілька форматів вкладок: в одному з класу вагонів (перший чи другий) або на окремий рейс.

БРЕНДУВАННЯ ПОЇЗДІВ ІНТЕРСІТІ+

Подібний формат дозволить у мінімальний термін ознайомити аудиторію з брендом. Розміщення проходить на 14 рухомих складах 1 та 2 класів – загальна кількість 118 вагонів. Вартість брендування прораховується індивідуально на запит, відповідно до рекламного макета. Замовник може вибрати брендування кількох форматів:
100% – 17х0,7 м;
50% – 8,5 х0, 7 м;
30% – 5,5 х0, 7м. Формат справді унікальний, масштабний.

ПРОМО

Промо-акція здійснюється промоутерами за заздалегідь купленими квитками у вагонах 1-го та 2-го класів. З розрахунку на один рейс: із початкової до кінцевої точки маршруту пасажирів. Після 1 – 2 годин після початку поїздки, промоутери починають рухатися вагонами (у кожному вагоні промо акція проходить лише 1 раз протягом поїздки). Ціна проведення РК узгоджується в індивідуальному порядку залежно від кількості промоутерів та кількості рейсів.