Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Інтернет реклама

В даний час високі технології та інтернет так міцно увійшли до нашого життя, що вже неможливо уявити без них наші будні. Глобалізація та необхідність оперативної взаємодії призводять до того, що інтернет стає ключовим інструментом роботи у переважній більшості сфер бізнесу, і реклама – не виняток.

День у день збільшується аудиторія інтернету. Саме в цьому віртуальному просторі люди шукають будь-яку інформацію, що їх цікавить. Процвітає електронна комерція, що допомагає суттєво полегшити життя за допомогою здійснення покупок у кілька кліків, не виходячи з дому. Звичайно, в результаті інтернет стає благодатним ґрунтом для посіву рекламної інформації та пошуку потенційних клієнтів.

 

Інтернет-реклама (або online-реклама) поділяється на такі види:

  • медійна реклама (банери, тизери);
  • контекстна реклама (Google adWords, Яндекс.Директ);
  • пошукове просування (SEO-просування);
  • маркетинг у соціальних мережах (social media marketing (SMM));
  • вірусна реклама (соцмережі, соц-блоги, повідомлень

 

 

Online реклама по праву вважається найбільш ефективним каналом комунікації з цільовою аудиторією. Це пояснюється низкою причин.
1. На відміну традиційних видів реклами (зовнішня реклама, радіо, телебачення, преса та інші, досягають ефективності переважно рахунок охоплення), реклама найкраще відповідає поточним потребам клієнта рахунок різних механізмів таргетирования. Користувач знаходить те, що він шукає.
2. Різноманітність видів інтернет-реклами (традиційна медійна, контекстна, пошукове просування, SMM, вірусні рекламні кампанії тощо) допомагає вибрати саме ті канали взаємодії з аудиторією інтернету, які в комплексі виявляться ефективними для просування конкретного бренду.
3. Ціноутворення у разі є більш гнучким, ніж у offline-рекламе. Майже під будь-який бюджет можна розробити ефективну рекламну кампанію. Саме тому клієнти з обмеженим бюджетом віддають перевагу online-розміщенням.
4. Online-реклама дозволяє найточніше спрогнозувати ефективність розміщення, і навіть з максимальною точністю відстежити у реальному часі фактичну ефективність рекламної кампанії. Це допомагають створити системи аналітики та підрахунку статистики.
5. Запуск рекламної кампанії в інтернеті займає найменше часу, на відміну від інших носіїв. Так само коригувати інтернет-кампанію можна в найкоротші терміни, оскільки зміна рекламних матеріалів займає мінімальну кількість часу, проходження модерації займає, як правило, не більше 2-3 годин.
6. Можливість чіткого таргетування дозволяє виділити саме ті групи цільової аудиторії інтернету, яким слід показувати рекламне повідомлення, це люди, які з часткою ймовірності зацікавлені у купівлі продукту.
7. Інтернет-розміщення забезпечує можливість інтерактивної взаємодії із цільовою аудиторією. Це збільшує рівень зацікавленості користувачів і, як результат, підвищує ефективність кампанії.
Всі зазначені вище пункти є ключовими факторами ефективності online-реклами. Тому присутність в інтернеті є обов’язковою для переважної більшості брендів. Залежно від цілей рекламної кампанії (виведення ринку, формування чи зміна іміджу, стимулювання продажів) повинні змінюватись підходи до розміщення та вибір каналів.
Фахівці РА FEO Group беруть на себе підготовку оптимального медіа-плану з обґрунтуванням та прогнозуванням віддачі від рекламної кампанії, підготовку креативу, який допоможе викликати найбільший інтерес цільової аудиторії до продукту. У ході реалізації рекламної кампанії ми також здійснюємо комплексну аналітику та аудит з метою відстеження показників ефективності та, у разі потреби, проводимо максимально оперативні коригування рекламної кампанії для досягнення найкращого результату. Таким чином, комплексні зусилля призводять до успішної реалізації комплексних рекламних кампаній клієнтів із різних сфер бізнесу, і ми завжди раді можливості співпраці та новим цікавим завданням. Будьте з нами!