Рекламна агенція повного циклу Feo Group

Рекламні вивіски

Хочете отримати прорахунок на виробництво? Надішліть нам заявку із зазначенням формату конструкції, у відповідь надішлемо прорахунок.

 

Зверніться до нас, і ми підберемо відповідний варіант оформлення, створимо для Вас ефективний дизайн та реалізуємо все у кращому вигляді! Оформлення інтер’єру та фасаду надасть вашому бренду закінченого вигляду. Пропонуємо такі види: оформлення фасаду, вітрин, вхідної групи, ресепшену, стін приміщень. Ефектно оформлений фасад формує перше враження про ваш бізнес. Важливо, щоб вивіска та інші елементи оформлення відповідали Вашому фірмовому стилю. Щоб підкреслити особливість вашого бренду, продукту або послуги зазвичай використовують світлові короби, об’ємні букви, світлодіодне підсвічування. Найчастіше буває недостатньо облицьовувати невелику ділянку фасаду рекламою. Банер на дерев’яному каркасі або світловий короб не надасть завершеності рекламного оформлення. Ми рекомендуємо Вам можливі варіанти рекламного оформлення.

Банер на рейку

Одним із найпоширеніших способів монтажу банера залишається монтаж банера на раму з дерев’яних рейок. Така легка та недорога конструкція може бути розміщена практично на будь-якому фасаді. Зверніться до нас, і ми визначимо доцільність використання такої конструкції, підберемо відповідну товщину рейки та щільність банера, створимо для Вас ефективний дизайн та реалізуємо все у кращому вигляді.

Банер на металокаркас

Така конструкція використовується для розміщення на будівлях банерів великих розмірів або банерів, що часто замінюються. Під час друку зображень великого розміру важливу роль відіграє якість всіх вихідних зображень, що використовуються при створенні дизайн-макету. Гарантуємо якість для того, щоб Ваша реклама виглядала привабливо.

Брендування

Брендування вітрин, вікон, засклених, металевих та інших фасадів, а також автомобілів підвищить впізнаваність Вашого товарного знака. Це не тільки ефективна реклама, а й носій контактної інформації, яка потрібна клієнту, щоб зв’язатися з вами. Брендування проводиться як поліграфічною, так і плівкою, що прорізає. Ми можемо нанести зображення на поверхню, незалежно від складності рельєфу.

Світлові короби

Коробами називаються конструкції, що складаються з каркасу та облицювального матеріалу. Як облицювальні матеріали найчастіше використовуються композитні листові матеріали, ПВХ листи або акрилові листи. Короб може бути використаний як підкладка для об’ємних букв, а може сам бути повноцінною рекламною конструкцією. Як самостійні рекламні конструкції найчастіше використовуються світлові короби.

Неонові вивіски

Це один з найбільш яскравих видів зовнішньої реклами, де як внутрішні або зовнішні освітлення використовуються трубки заповнені газом (неоном, аргоном і сумішами). Можливі різні поєднання кольорів і форм, а шарм, які створюють такі конструкції, неможливо повторити іншим типом підсвічування. У той же час мінусом такого типу конструкцій є велика крихкість, а також низька енергоефективність виробу.

Стели, пілони

Рекламна стелла – це велика конструкція рекламного, інформаційного чи навігаційного призначення зі світловими динамічними чи статичними елементами, розміщена окремому постаменті (фундаменті). Конструкція привертає увагу проїжджаючих машин та пішоходів, вказуючи напрямок руху та необхідну інформацію. Пілони мають габаритні розміри 2-2,5 метрів і призначені для виконання функцій навігації або виконують функції помічників при пошуку необхідної інформації в ТРЦ, на стоянках супермаркетів і т.д.

Плоскі літери

«Плоскі букви» можуть бути виготовлені з композиту або акрилу завтовшки 3 мм. Також їх можна виготовити з ПВХ товщиною від 3 до 10 мм, проте літери з ПВХ потребують фарбування або обклеювання плівкою. «Плоскі букви» можуть бути використані як для зовнішнього оформлення, так і в інтер’єрі. Наявність навіть такого незначного обсягу забезпечить зовсім інше сприйняття написів та елементів інтер’єру Вашими відвідувачами та клієнтами.

Об'ємні букви

Коробами називаються конструкції, що складаються з каркасу та облицювального матеріалу. Як облицювальні матеріали найчастіше використовуються композитні листові матеріали, ПВХ листи або акрилові листи. Короб може бути використаний як підкладка для об’ємних букв, а може сам бути повноцінною рекламною конструкцією. Як самостійні рекламні конструкції найчастіше використовуються світлові короби.

Біжучий рядок

Світлодіодні таблички (вивіски) – це одне з недорогих, економічних рішень залучення нових клієнтів та донесення інформації до споживача. Низьке енергоспоживання, висока яскравість світлодіодів та простота в управлінні робить їх незамінними для малого бізнесу. Анімаційні ефекти та світлодіоди різних кольорів, що використовуються в табличках, зроблять інформацію більш помітною та прикрасять ваш бізнес. Ви можете використовувати рядки, що біжать, і світлодіодні екрани для реклами Ваших акцій і спеціальних пропозицій, реклами ексклюзивних і нових товарів і багато іншого.

Штендери

Штендер, він же – “спотикалка”, він же – “рекламна розкладачка”. Може бути як невеликий до, 1,5 м2, двосторонній рекламний щит у вигляді розкладного «будиночка», так і у вигляді ростової фігури різної ширини та висоти, вирізний та прямокутний. Цей вид реклами – зарекомендував себе як високоефективне рішення для привернення уваги до вашої торгової точки, при цьому дуже вигідне рішення з огляду на його низьку вартість. Конструкція штендера легко складається і має невелику вагу.

Адресні таблички

Адресні таблички – можуть бути пластикові, алюмінієві, світлові, металокерамічні, а також VIP таблички (алюмінієвий композит, акрил/оргскло). Вони мають тривалий термін служби, не бояться атмосферного впливу, виглядають привабливо, коштують недорого.

Офісні таблички

Офісні таблички – це невід’ємний атрибут будь-якої організації та підприємства. Використання великого вибору матеріалів виготовлення табличок дозволяє створювати різні креативні форми.