Рекламна агенція повного циклу Feo Group

WEB-студія розробки, дизайну

Від розробки web-сайту та логотипу до фірмового стилю та дизайну будь-якої поліграфії, коригування ваших готових макетів – ми можемо все! У сучасному медійному просторі правильний дизайн — найпотужніший важіль впливу на увагу споживача.

Послуги агентства FEO Group зі створення web-сайту, логотипу, дизайну поліграфічної продукції включають повну розробку від А до Я. Ми розробляємо фірмовий стиль компанії для всіх варіантів його використання, розробляємо web-сайти, створюємо виразні та ефективні логотипи, розробляємо макети для рекламних площин всіх типів. Буклети, листівки, брошури, каталоги, календарі, журнали та газети, макети рекламних модулів – все це робиться дизайнерами на найвищому рівні.
Наша компанія пропонує наступні види web-сайтів відповідно до їх майбутнього застосування:

 

Лендінг пейдж (посадкова сторінка або landing page)

Ідеальне рішення, щоб показати відвідувачу унікальну торгову пропозицію (УТП), інформацію про Вашу компанію, нагороди, сертифікати, дипломи, відгуки, контакти. Також – це легкий спосіб отримати замовлення за допомогою лише однієї сторінки. Посадкова сторінка розробляється як основний чи додатковий сайт компанії. Лендінги відмінно підходять для проведення рекламної кампанії на конкретний товар або послугу з унікальною (низькою) ціною та залучення на сайт цільової аудиторії з контекстної реклами (Яндекс.Директ, Google AdWords), соціальних мереж або електронної пошти розсилок.

 

Сайт-візитка або business card website

Це не великий сайт, кількістю сторінок не більше 5 в якому Ви можете помістити всю основну інформацію про організацію, компанію, товари та послуги. Найбільш сайт-візитка підійде Фотографам, адвокатам, художникам, лікарям, консультантам. Список можна продовжувати довго. Сайт-візитка також підійде для будь-яких організацій як коротке і ємне представлення себе в інтернеті.

 

Корпоративний сайт

Це ваш представник в інтернеті. Зазвичай витриманий у фірмовому стилі корпоративний сайт дасть Вашим потенційним клієнтам максимальне уявлення про сферу Вашої діяльності, переваги продукту чи послуги. Такий сайт має бути весь час на зв’язку. Це ваш цілодобовий офіс, у якого немає свят та вихідних. Додаткові інструменти, розміщені на корпоративному сайті, дозволять Вам бути на зв’язку з клієнтами постійно. Перевагами корпоративного сайту є відсутність обмежень щодо кількості сторінок та рівнів вкладеності розділів. Клієнт у свою чергу отримає повноцінну, а головне достовірну інформацію про товари та послуги, яких він потребує.

 

Сайт каталог

Дозволить Вашим потенційним клієнтам максимально докладно ознайомитися з вашим продуктом, не виходячи з дому. Сайт каталог стане корисним інструментом залучення додаткових заявок незалежно від того, що ви надаєте, послуги або товари. Необхідно буде лише якісно заповнити сайт інформацією. Для продавця основними перевагами сайту каталогу є відсутність витрат на оренду офісу та виплату зарплат продавцям та наявність докладного аналізу купівельного попиту. Клієнти при цьому отримають можливість, не встаючи з місця, дізнатися всю інформацію про Ваш товар або послугу.

 

Інтернет магазин

Дозволить Вам не тільки максимально детально ознайомити потенційних клієнтів із вашим продуктом, а й продати товар. Інтернет магазин є незамінним інструментом для бажаючих спробувати себе в інтернет продажах. Інтернет магазин дозволить розширити географію продажів, тим самим підвищивши їхню кількість. Для продавця основними перевагами інтернет магазину є відсутність витрат на оренду офісу та виплату зарплат продавцям, наявність докладного аналізу попиту попиту та отримання реальних замовлень з інтернету. Клієнти при цьому отримають можливість, не встаючи з місця, дізнатися всю інформацію про Ваш товар, і за бажання, оформити замовлення і оплатити покупку.